UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ani miasto nie jest "koszmarne, smutne i beznadziejne" i ani ludzie tu mieszkający. Nie oceniaj elblążan przez pryzmat tych kilku marnych wpisów ludzi przegranych, leni i trutniów, którzy niczego nie osiągnęli, za swą niedolę obwiniają cały świat. Przesiedzieli całe życie i teraz wylewają swoje frustracje, tak będzie do ich ostatnich chwil.