UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ewa.M. - Przemysł jest i to nawet ten wielki. O np. czy byla pani na dniach otwartych w GE? Mamy akademie techniczna oraz medyczna, także nie ma pani racji. A ludzie są krytyczni, bo po prostu. Elblazanie sa bardzo wymagajacy.

Aurelka84