UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po raz kolejny czytając komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że to nie miasto jest koszmarne, smutne i beznadziejne tylko ludzie tu mieszkający. Nic się Wam nie podoba, nic Was nie cieszy. Każdy powód jest dobry do polityczenia, do narzekań. Raz że nic się w tym mieście nie dzieje, innym razem, że coś się dzieje, ale nie fajnie, bez sensu, wykonawcy nie tacy. Koszmar. Bardzo Wam współczuję.