UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też mam takie zdanie. Nic się ludziom w Elblągu nie podoba a Elbląg to piękne miasto. A że nie mamy wielkiego przemysłu, uniwesytetów czy politechniki to nic nie znaczy. Na wsi też nie mają. Ktokolwiek do mnie z rodziny przyjeżdżał był naszym miastem zachwycony, że ładnie położone, dużo zieleni. A widok z mojego balkonu /IXp. Zawada/ na park Modrzewie, pola za kanałem, piekne zachody słońca, urzekały ich najbardziej. Jak sie komuś nie podoba to może sie zawsze przeprowadzić do innego miasta.
Ewa.M.