UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Netkot - Ktoś wyżej to właśnie napusal:" każdy powód jest dobry do politycznienia". I ci się dzieje? Piszesz jota w jotę polityczny, dzielący ludzi komentarz.
Aurelka84
@Netkot - Ktoś wyżej to właśnie napusal:" każdy powód jest dobry do politycznienia". I ci się dzieje? Piszesz jota w jotę polityczny, dzielący ludzi komentarz.
Aurelka84