UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Netkot - Ktoś wyżej to właśnie napusal:" każdy powód jest dobry do politycznienia". I ci się dzieje? Piszesz jota w jotę polityczny, dzielący ludzi komentarz.

Aurelka84

Anuluj