UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te komentarze piszą pisowscy działacze akcji internet, nie mający nic wspólnego z Elblągiem. Mają jedno zadanie - krytykować nie pisowską władzę

Netkot

Anuluj