UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po raz kolejny czytając komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że to nie miasto jest koszmarne, smutne i beznadziejne tylko ludzie tu mieszkający. Nic się Wam nie podoba, nic Was nie cieszy. Każdy powód jest dobry do polityczenia, do narzekań. Raz że nic się w tym mieście nie dzieje, innym razem, że coś się dzieje, ale nie fajnie, bez sensu, wykonawcy nie tacy. Koszmar. Bardzo Wam współczuję.


Anuluj