UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Aurelka84 - Jakiż to wielki przemysł mamy w Elblagu? Jakos nie widzę. A jesli chodzi o uczelnie to miałam na mysli takie renomowane jak UJ czy Uniwesytet Warszawski. Dobrze, że jakieś mamy, ale nie jest to poziom światowy.


Anuluj