UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle brak informacji ile osob zostanie zatrudnionych, pytanie dlaczego? Moze dlatego, ze znowu bedzie to tylko przeniesienie firmy, ewentualnie zatrudnia max.5 osob. I niech ktos ine pisze, ze dobre i tyle, bo terenu zajeli 2h, wiec mogla tam stanac fabryka na 2tys chlopa. A teren modrzewiny nie jest przeciez nieskonczony i sie kurczy.

Realista1

Anuluj