UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle brak informacji ile osob zostanie zatrudnionych, pytanie dlaczego? Moze dlatego, ze znowu bedzie to tylko przeniesienie firmy, ewentualnie zatrudnia max.5 osob. I niech ktos ine pisze, ze dobre i tyle, bo terenu zajeli 2h, wiec mogla tam stanac fabryka na 2tys chlopa. A teren modrzewiny nie jest przeciez nieskonczony i sie kurczy.
Realista1