UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Realista1 - 2 tys chłopa to w xix wieku w łódzkich manufakturach pracowało. W jakim ty świecie żyjesz człowieku? Słyszałeś o czymś takim jak automatyzacja produkcji i magazynowania?
@Realista1 - 2 tys chłopa to w xix wieku w łódzkich manufakturach pracowało. W jakim ty świecie żyjesz człowieku? Słyszałeś o czymś takim jak automatyzacja produkcji i magazynowania?