UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak Pinokia, któremu wydawało się, że jest chłopcem a był drewnianym pajacykiem. Jemu wydaje się, że jest wielkim Premierem to nie może nałożyć sankcji na Rosję może. Zatrzymuje tranzyt z Rosji i koniec tematu. Ale sam podpisuje wyrok siebie, wyrok i koniec prądu, koniec światła, i ciepłej wody w naszych domach. .. Ogarniasz. Chce zaprzestać importowi węgla z Rosji i do tego potrzeba mu sankcji i apelu do UE ? No patrzcie go jaki nieudacznik. Bo bez sankcji nie da się tej decyzji podjąć ? To zasłona dymna czy nam się podoba czy nie już Kaczyński w 1 dzień konfliktu ośmieszył się słowami, sankcje, sankcje, solidarność z Ukrainą ale na brak odbioru rosyjskiego gazu, węgla to pozwolić sobie nie możemy.


Anuluj