UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jak można traktować wypowiedzi premiera, czyli nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?
I jak można traktować wypowiedzi premiera, czyli nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?