UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?" To wspomaganie rosyjskiej gospodarki to w miarę tani węgiel dla palących w piecach mieszkańców Elbląga i okolic i bardzo poważna część pracy PME Sp. z o. o. No ale na złość Rosji / Wowce Putinowi to jesteśmy gotowi strzelić sobie w stopę a tak sprytnie żeby jeszcze odpadła rzepka kolanowa. ..