UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Należy powoli wycofywać się ze wszystkiego. Najłatwiej zablokować produkty, które można łatwo zamienić co czynią już sieci handlowe w Polsce. Niestety z dnia na dzień z zakupu węgla, ropy i gazu nie da się zrezygnować. Bo wtedy będziemy głodować i marznąć, a nie agresor.

zz3@ww45

Anuluj