UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Należy powoli wycofywać się ze wszystkiego. Najłatwiej zablokować produkty, które można łatwo zamienić co czynią już sieci handlowe w Polsce. Niestety z dnia na dzień z zakupu węgla, ropy i gazu nie da się zrezygnować. Bo wtedy będziemy głodować i marznąć, a nie agresor.
zz3@ww45