UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już wyjaśniam. Chodzi o to, żeby to im było gorzej, a nie nam. To nie oznacza, że nie mają mieć zapłacone za robotę, albo my mamy nie korzystać z ich usług i produktów.
Już wyjaśniam. Chodzi o to, żeby to im było gorzej, a nie nam. To nie oznacza, że nie mają mieć zapłacone za robotę, albo my mamy nie korzystać z ich usług i produktów.