UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już wyjaśniam. Chodzi o to, żeby to im było gorzej, a nie nam. To nie oznacza, że nie mają mieć zapłacone za robotę, albo my mamy nie korzystać z ich usług i produktów.


Anuluj