UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Należy powoli wycofywać się ze wszystkiego. Najłatwiej zablokować produkty, które można łatwo zamienić co czynią już sieci handlowe w Polsce. Niestety z dnia na dzień z zakupu węgla, ropy i gazu nie da się zrezygnować. Bo wtedy będziemy głodować i marznąć, a nie agresor.
zz3@ww45