UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?" To wspomaganie rosyjskiej gospodarki to w miarę tani węgiel dla palących w piecach mieszkańców Elbląga i okolic i bardzo poważna część pracy PME Sp. z o. o. No ale na złość Rosji / Wowce Putinowi to jesteśmy gotowi strzelić sobie w stopę a tak sprytnie żeby jeszcze odpadła rzepka kolanowa. ..


Anuluj