UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wydaje mi się, że czynsze w ZBK są wystarczająco wysokie znajomi za 50 m2 ponad 800 płacą bez wody, gazu i prądu.

Abnegat

Anuluj