UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zbk lokatorom podwyższyć czynsze i wtedy zbk będzie miał kasę, ci co nie placą na bruk, albo spłacać pieniedz mi, a nie odrobkiem. Miasto nie umie dysponowac majątkiem, smiech na sali. Dajcie to w prywatne ręce, ablo przedsiębiorcy, i będą pieniądze na remonty, nowe budowanie, itp. a tak jaki gospodarz takie inwestycje.