UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mjr.Tom - Zastanawiam się co za dzbany to minusują. Żal d. .ściska? Czy to pracownicy ZBK minusują?

Mjr.Tom

Anuluj