UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Abnegat - Czynsze ZBK to jakieś nieporozumienie. Za to samo w Sielance płacisz grubo z 300 mniej, a poziom utrzymania bloku i otoczenia na najwyższym poziomie. Ledwo w nocy śnieg popada to już o 6 rano słychać jak szpadlami odśnieżają chodniki. Place zabaw gęściej rozmieszczone niż kościoły w mieście. Nie zamieniłbym dzisiaj mieszkania na żadne inne. Tylko Sielanka!
Mjr.Tom