UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zbk lokatorom podwyższyć czynsze i wtedy zbk będzie miał kasę, ci co nie placą na bruk, albo spłacać pieniedz mi, a nie odrobkiem. Miasto nie umie dysponowac majątkiem, smiech na sali. Dajcie to w prywatne ręce, ablo przedsiębiorcy, i będą pieniądze na remonty, nowe budowanie, itp. a tak jaki gospodarz takie inwestycje.


Anuluj