UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - A dziękuję, uczciwi pracodawcy-wizjonerzy słyszą?:)[I widzicie, wystarczyło dobrze opieprzyć i już bardziej po ludzku gada - z kapitalistami-wyzyskiwaczami też to działa:)] #SocRev 🚩
RobertKoliński