UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Totylkoja - Ale że który? Że elbląski w sensie Włodarz nasz umiłowany? A skąd! xd Zwykła prawicowa reakcja, niestety, choć deklaratywnie to. .. widać zresztą po decyzjach i wypowiedziach od lat - reakcyjny, narodowy beton. A nawet szkoda gadać:)Lewica to opodatkowuje bogatych i stara się zwykłym ludziom życie ułatwiać - nasz Włodarz czyni przecież dokładnie na odwrót:)#SocRev 🚩

RobertKoliński