UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Niestety tego nie unikniesz. Miasto wydaje zgodę dla inwestora, ale jako "lapówka", mieszkanka są do wyboru w pierwszej kolejności dla urzedasów, a dla plebsu (czyli reszty mieskzańców), resztki ktore zostaną. Jak się z tym rozprawić? Nie wiem.
Pato developer