UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co, za chwilę szczęśliwym nabywcom - szwagier, po taniości!!1 - trzeba będzie wybudować drogę, ścieżkę rowerową, przystanek autobusowy, szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia, halę sportową, stadion, boisko, szpital, lotnisko i co tam jeszcze? Oni się nigdy nie ogarną w tym ratuszu, póki zębiskami POsad i synekur trzymać się będą, mówię Wam. NIE dla rozlewania miasta! #SocRev 🚩

RobertKoliński

Anuluj