UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - Rozumem, że ty na trzynastej emeryturze lub rencie bo też ciagle jesteś tu aktywny.
Totylkoja
@Niszczlewactwo - Rozumem, że ty na trzynastej emeryturze lub rencie bo też ciagle jesteś tu aktywny.
Totylkoja