UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Niestety tego nie unikniesz. Miasto wydaje zgodę dla inwestora, ale jako "lapówka", mieszkanka są do wyboru w pierwszej kolejności dla urzedasów, a dla plebsu (czyli reszty mieskzańców), resztki ktore zostaną. Jak się z tym rozprawić? Nie wiem.
Pato developer