UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wolf - Eksperci tacy jesteście za Olimpią i potraficie wylewać żale w internecie. Nie ma pieniędzy, nie ma grania, proste. Ten śmieszny fan klub Legii, wystarczy, że będzie grać spokojnie w III lidze. Nawet gdyby, piłkarsko Olimpia nie nadaje się, na I ligę. Trzeba mieć pieniądze, słucham eksperci skąd je weźmiecie? Dymisja księdza i co dalej? Bo tylko czytam hejt. Przypominam wspaniały epizod 2011 / 2012.
jdjd