UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co mam zrozumieć? Że do wielu głów nie dociera, że Olimpia tak czy inaczej nie nadaje się na I ligę? Nigdy się nie nadawała, decyzja o dokończeniu sezonu, w ten sposób jest rozsądnym podejściem. Śmieszny twór II ligowy, w który inwestować nie warto. Porażki nie powinny zaskakiwać.


Anuluj