UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wolf - Eksperci tacy jesteście za Olimpią i potraficie wylewać żale w internecie. Nie ma pieniędzy, nie ma grania, proste. Ten śmieszny fan klub Legii, wystarczy, że będzie grać spokojnie w III lidze. Nawet gdyby, piłkarsko Olimpia nie nadaje się, na I ligę. Trzeba mieć pieniądze, słucham eksperci skąd je weźmiecie? Dymisja księdza i co dalej? Bo tylko czytam hejt. Przypominam wspaniały epizod 2011 / 2012.

jdjd

Anuluj