Idealnie. Jeszcze niech dol tabeli zacznie wygrywac i wielebny spusci Olimpie do III ligii.wolf
Idealnie. Jeszcze niech dol tabeli zacznie wygrywac i wielebny spusci Olimpie do III ligii.