UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jdjd - Skoro nie ma pieniedzy to niech wielebny wycofa klub ze szczebla centralnego i niech gra sobie w a-klasie juniorami. Tam nie trzeba duzych pieniedzy, bilety beda za 0 zl i chlopaki beda sobie kopac po pracy/szkole pilke dla przyjemnosci.

wolf

Anuluj