UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jdjd - Skoro nie ma pieniedzy to niech wielebny wycofa klub ze szczebla centralnego i niech gra sobie w a-klasie juniorami. Tam nie trzeba duzych pieniedzy, bilety beda za 0 zl i chlopaki beda sobie kopac po pracy/szkole pilke dla przyjemnosci.
wolf