UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co mam zrozumieć? Że do wielu głów nie dociera, że Olimpia tak czy inaczej nie nadaje się na I ligę? Nigdy się nie nadawała, decyzja o dokończeniu sezonu, w ten sposób jest rozsądnym podejściem. Śmieszny twór II ligowy, w który inwestować nie warto. Porażki nie powinny zaskakiwać.