UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hej elblążanie co z wami?Dlaczego nie jesteście tak wylewni w komentarzach jak w przypadku chłopaka który uderzył w filar w centrum handlowym?Przecież to taka sama sytuacja. Młody, pod wpływem, brawura itd. . AHA PEWNIE DLATEGO ŻE TO NIE MERC ZA 200tyś, TO JUŻ NIKOGO NIE BOLI. HAHAHAHAHAHAHA typowe kurły

pawlik

Anuluj