UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma różnicy.Jeden i drugi podobne zagrożenie i bezmyslnść ale ile jeszcze można o tym pisać jak codziennie słyszy sie o takich przypadkach i zero refleksji ze strony państwa...wóda,narkotyki,samochód i trupy...codziennie...i co i nic...