UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biedotę, która poza spłodzeniem gówniaka, pracą za 2 tysiące i kredytem na mieszkanie, tak bardzo bolał ten rozbity Mercedes przez prowadzącego 20 latka. A ja siedzę piję sobie whisky i śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi.

jdjd