UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma różnicy.Jeden i drugi podobne zagrożenie i bezmyslnść ale ile jeszcze można o tym pisać jak codziennie słyszy sie o takich przypadkach i zero refleksji ze strony państwa...wóda,narkotyki,samochód i trupy...codziennie...i co i nic...


Anuluj