UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).


Anuluj