UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).
@pawlik - A może dlatego, że jednak mniej zagrażał innym niż ten, który z DUŻYM prawdopodobieństwem mógł kogoś zabić. Nikogo nie usprawiedliwiam, ale kaliber i zagrożenie nieporównywalne (moim zdaniem).