W niedzielę, 29 września w godz. 15-19 przy ulicy Warszawskiej 50 odbędzie się VII Spotkanie Elbląskich Klasyków. Miłośnicy starych aut a także właściciele klasyków są mile widziany na tym spotkaniu.
Celem zlotu jest zaprezentowanie swojego auta czy motocyklu, integracja oraz wymiana doświadczeń. Każdy, kto ma auto czy motocykl (rok produkcji do 1990 roku) lub produkcji polskiej, jest mile widziany na tym spotkaniu.
Organizator niech zorganizuje jakiś głośnik z mikrofonem i chodzi po kolei do aut i coś o nich opowiada a nie jak ZAWSZE każdy ogląda i tyle. Byłem na paru zlotach moim autkiem i to u nas nigdy nic takiego nie było porażka te Zloty!!!
@MERC - Zapraszamy do organizacji. Może czas w swoim życiu zrobić coś więcej niż napisać nędzny komentarz? Na przykład poopowiadasz o samochodach przez megafon? Proszę również zapoznać się z celem imprezy, bo to nie ta impreza. Od opowiadania mamy ludzi z TVN TURBO i impreza odbywa się w czerwcu. Za tego typu porady serdecznie dziękujemy jest to nasza 13 impreza i naprawdę wiemy co mamy robić.