UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobór aut dość osobliwy. Osobiście wolałbym oglądać 20-letnią mx5,alfę gtv, czy im podobne youngtimery, niż 20 letniego poloneza.
Dobór aut dość osobliwy. Osobiście wolałbym oglądać 20-letnią mx5,alfę gtv, czy im podobne youngtimery, niż 20 letniego poloneza.