UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobór aut dość osobliwy. Osobiście wolałbym oglądać 20-letnią mx5,alfę gtv, czy im podobne youngtimery, niż 20 letniego poloneza.


Anuluj