A moim zdaniem... (od najstarszych)
byłem w czerwcu ci z tvn to żałosne ludki
Dużo odpicowanych fur. Niektórym przydałby się jeszcze dobry detailing np:
Bojarski Auto Detailing
Kazimierzowo 6C, 82-300 Elbląg
668084647