UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Organizator niech zorganizuje jakiś głośnik z mikrofonem i chodzi po kolei do aut i coś o nich opowiada a nie jak ZAWSZE każdy ogląda i tyle. Byłem na paru zlotach moim autkiem i to u nas nigdy nic takiego nie było porażka te Zloty!!!

MERC

Anuluj