UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Organizator niech zorganizuje jakiś głośnik z mikrofonem i chodzi po kolei do aut i coś o nich opowiada a nie jak ZAWSZE każdy ogląda i tyle. Byłem na paru zlotach moim autkiem i to u nas nigdy nic takiego nie było porażka te Zloty!!!
MERC