Wybrany wątek opinii

Super, będę na pewno! Mam kilka części do "borewicza", może komuś się przydadzą?
(2019.09.25)
Proszę kontaktować się z nami na spotkaniu bądź przez fb.
Elbląskie Klasyki (2019.09.25)
Powrót do komentarzy