Wybrany wątek opinii

Dobór aut dość osobliwy. Osobiście wolałbym oglądać 20-letnią mx5,alfę gtv, czy im podobne youngtimery, niż 20 letniego poloneza.
(2019.09.26)
To nie przychodzi jedz na złomowisko korkuć tam będziesz miał te szroty
Fiat (2019.09.28)
Powrót do komentarzy