Wybrany wątek opinii
Dobór aut dość osobliwy. Osobiście wolałbym oglądać 20-letnią mx5,alfę gtv, czy im podobne youngtimery, niż 20 letniego poloneza.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
To nie przychodzi jedz na złomowisko korkuć tam będziesz miał te szroty
Do moderacji
Odpowiedz
3
1