Wybrany wątek opinii

Organizator niech zorganizuje jakiś głośnik z mikrofonem i chodzi po kolei do aut i coś o nich opowiada a nie jak ZAWSZE każdy ogląda i tyle. Byłem na paru zlotach moim autkiem i to u nas nigdy nic takiego nie było porażka te Zloty!!!
MERC (2019.09.25)
@MERC - Zapraszamy do organizacji. Może czas w swoim życiu zrobić coś więcej niż napisać nędzny komentarz? Na przykład poopowiadasz o samochodach przez megafon? Proszę również zapoznać się z celem imprezy, bo to nie ta impreza. Od opowiadania mamy ludzi z TVN TURBO i impreza odbywa się w czerwcu. Za tego typu porady serdecznie dziękujemy jest to nasza 13 impreza i naprawdę wiemy co mamy robić.
(2019.09.25)
byłem w czerwcu ci z tvn to żałosne ludki
garb (2019.09.30)
Powrót do komentarzy