Terenowa gra sprawnościowa dla kierowców

9
18.03.2025
Terenowa gra sprawnościowa dla kierowców
Szukasz dobrej zabawy z mocnymi wrażeniami w bezpiecznym miejscu? Weź udział w terenowej grze sprawnościowej – nawigacyjnych zawodach z wykorzystaniem Twojego auta. Zaprasza Automobilklub Elbląski.

Sprawdź się wraz z Twoim pilotem (dzieckiem lub dorosłym). Przeżyjesz wyjątkową przygodę, przejeżdżając dynamiczną trasę. Twój pilot sprawdzi się jako nawigator z rajdową mapą w prawdziwych mistrzostwach.

Zadanie jest proste! Należy w jak najkrótszym czasie przejechać trasę, a następnie bezpiecznie wyjechać w miasto, aby tam odkryć nowe miejsca dostępne dla każdego kierowcy.

- Nie będziesz miał czasu na nudę. Z nami będziesz musiał zaangażować się w zadania, rozwiązać drogowe łamigłówki i podjąć ryzykowne wyzwania. Z organizatorem - Automobilklubem Elbląskim sukces może odnieść doświadczona załoga lub początkujący kierowca. Wszystko zależy od pracy Waszego zespołu. W tej imprezie nie ma wpisowego. Zdobądź najwięcej punktów i zostań mistrzem Elbląga! – zaprasza Automobilklub Elbląski.

Kierowca, pilot i ich maszyna zjednoczą się w pokonywaniu zadań już w sobotę 22 marca 2025 r. Zaczynamy na placu testowym Peugeot przy ulicy Nowodworskiej 46 w Elblągu o godz. 9.

Przyjedź, baw się, rywalizuj.

 

Edward Łebkowski, wiceprezes Automobilklubu Elbląskiego

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Tak, tak... palenie gumy na asfalcie to "Terenowa gra sprawnościowa". W Elbągu mamy za mało motocykli isamochodow z dezelowanymi tłumnikami. I dlatego koniecznie potrzebne jest szkolenie z "Terenowej gry sprawnościowej", żeby do hałasu dodac jeszcze smród.
(2025.03.18)
"udział w terenowej grze sprawnościowej - nawigacyjnych zawodach z wykorzystaniem Twojego auta" tylko obrazek zamieszczony w artykule przedstawia palenie kapora a ty już wszystko wrzucasz do jednego ignorancie
xd2 (2025.03.18)
Już jeden ostatnio wziął udział w grze kto więcej znaków i słupów zbierze xD
Qwerttz (2025.03.18)
Super sprawa, brzmi jak rewelacyjna zabawa:)
(2025.03.18)

info

3  
  0
Ja jadę ! Może być fajna zabawa.
(2025.03.18)

info

3  
  0
@Qwerttz - i wygrał; )
xxl (2025.03.19)
uff już myślałem ze znowu będą jeździć po wiejskich drogach w okolicach Sierpina, Wilkowa, Przezmarka i terroryzować mieszkańców szybką i niebezpieczną jazdą tymi wehikułami.
(2025.03.19)

info

0  
  1
@xxl - Jeszcze jak
Qwerttz (2025.03.19)
Brawo, super zabawa. Coś innego niż zwykle. Kilka lat temu brałem wdział w takiej imprezie organizowanej przez Automobilklub, teraz też wezmę. Super. I wszystko zgodnie z przepisami.
(2025.03.20)

info

2  
  0