UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, super zabawa. Coś innego niż zwykle. Kilka lat temu brałem wdział w takiej imprezie organizowanej przez Automobilklub, teraz też wezmę. Super. I wszystko zgodnie z przepisami.


Anuluj