UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, super zabawa. Coś innego niż zwykle. Kilka lat temu brałem wdział w takiej imprezie organizowanej przez Automobilklub, teraz też wezmę. Super. I wszystko zgodnie z przepisami.
Brawo, super zabawa. Coś innego niż zwykle. Kilka lat temu brałem wdział w takiej imprezie organizowanej przez Automobilklub, teraz też wezmę. Super. I wszystko zgodnie z przepisami.