Wybrany wątek opinii

Tak, tak... palenie gumy na asfalcie to "Terenowa gra sprawnościowa". W Elbągu mamy za mało motocykli isamochodow z dezelowanymi tłumnikami. I dlatego koniecznie potrzebne jest szkolenie z "Terenowej gry sprawnościowej", żeby do hałasu dodac jeszcze smród.
(2025.03.18)
"udział w terenowej grze sprawnościowej - nawigacyjnych zawodach z wykorzystaniem Twojego auta" tylko obrazek zamieszczony w artykule przedstawia palenie kapora a ty już wszystko wrzucasz do jednego ignorancie
xd2 (2025.03.18)
Powrót do komentarzy